Zostań testerem aplikacji, schudnij pod opieką dietetyka i psychologa z Koszalina

Zostań testerem aplikacji, schudnij pod opieką dietetyka i psychologa z Koszalina

posted in: Aktualności | 0

Miło nam poinformować, że  Gabinet Dietetyczny   „Zdrowa Linia” dołączył do zespołu ekspertów w projekcie psychodietetycznym –  zmienswojenawyki.pl. Dietetyk Weronika Woźniak z Koszalina razem z zespołem dietetyków i psychologów będzie opiekować  się użytkownikami aplikacji. Mamy nadzieję, że aplikacja spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Tymczasem, każdy z Was ma szansę zostać testerem aplikacji.

Poszukujemy osób, które chciałyby do końca wakacji testować bezpłatnie nasz Psychodietetyzny Program www.zmienswojenawyki.pl – aby potem podzielić się swoją opinią na jego temat, Na zgłoszenia czekamy do 25 lipca.

Zgłoszenia można przesyłać na adres [email protected] – wraz z krótką odpowiedzią na pytanie – dlaczego chcę testować Program i skąd się o nim dowiedziałem.

Co to jest?  Jest to psychodietetyczny program zmiany nawyków i odchudzania. A prościej – aplikacja, w której każdy klient ma możliwość skorzystania z porad  dietetyka i psychologa. Zarejestrowany użytkownik otrzymuje indywidualną analizę dzienniczka żywieniowego, analizę psychologiczną oraz możliwość rozmowy na czacie z wybranym dietetykiem i psychologiem.

 

nie jestem na diecie


Autor:
Aktualizacja: .